زبان

 

درباره فی فی کالا

جستجو ، انتخاب و خرید آنلاین

سامانه فروشگاهی فی فی کالا، اولین و بزرگ‌ترین سامانه آنلاین سفارشات فروشگاهی است که سفارش اینترنتی محصولات را برای همه امکان‌پذیر کرده است. 

فی فی کالا به منظور تسهیل امر خرید برای شهروندان، صرفه جویی در زمان و در نهایت کاهش حمل و نقل های درون شهری، به عنوان اولین سایت سفارش کالا در فضای کسب و کارهای آنلاین ایران، با هزاران فروشنده معتبر ایران مشغول همکاری است.


فی فی کالا بستری اجتماعی برای گسترش فروش اینترنتی و افزایش میزان خرید اینترنتی در ایران میباشد. در این فروشگاه اینترنتی که به صورت یک اپلیکیشن جامع طراحی شده است، فروشندگان و خریداران، میتوانند به راحتی به داد و ستد بپردازند و لذت واقعی خرید و فروش اینترنتی را تجربه کنند. تجربه استفاده از هم بازار متفاوت از سایر فروشگاه های اینترنتی کشور است، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و قابل رقابت با برترین سایت های تکنولوژی جهانی، یکی از مزایای اپلیکیشن فی فی کالا است. همچنین راحتی کاربر در خرید کالا و راحتی فروشندگان در فروش کالا، پرداخت آنلاین ساده و ... را میتوان از ویژگی های آن دانست. 

هر کالایی در فی فی کالا قابل فروش است از کیف و کفش تا لوازم منزل. در اینجا شما از یک فروشگاه خرید نمیکنید، در واقع شما حق انتخاب بین تعداد کثیری از فروشگاه ها را دارید که اغلب آنها در سطح شهر فروشگاه دارند و اکنون با استفاده از بستر فی فی کالا، به راحتی کالای خود را میتوانند آنلاین به فروش برسانند.


یکی از مهمترین مشکلات این روزهای جامعه ما، مشکل ترافیک است. ترافیک شهری و سختی عبور و مرور در سطح شهرها و کلان شهرهاست. یکی از راهکاری هایی که برای این مشکل در جوامع مدرن درنظر گرفته شده است، تامین نیازها و مایحتاج زندگی از طریق اینترنت و فضای مجازی است. خرید اینترنتی، نقد و بررسی آنلاین، اشتراک گذاری نقطه نظرات و... از جمله فعالیتهاییست که میتواند به مشکل ترافیک در کشور کمک شایانی کند.

فی فی کالا یکی از ابزارهای مهم در این زمینه است که توانسته است با ایجاد بستر مناسب و آسان برای نقد و بررسی خدمات و کالاها و خرید آنلاین کالا یا سفارش خدمات مختلف از طریق اینترنت، باعث کاهش عبور و مرور در سطح شهر و سفرهای متفرقه جهت استفاده از این خدمات در دنیای واقعی شود.

یکی دیگر از مشکلاتی که در سطح جامعه ایران وجود دارد، مخصوصا در دوران رکود اقتصادی، بحث کاهش میزان فروش، کمبود مشتری و عدم دسترسی به بازار وسیعی از مشتریان است. فروشگاه های سطح شهر محدود به مشتریان محلی هستند و حتی همان مشتریان محلی نیز ممکن است از خدمات، طرح ها، تخفیفات و جشنواره های فروش آنها مطلع نباشند.

فی فی کالا برای این مشکل نیز راه حل دارد. در  فی فی کالا هر کسی با هر سطح دانش کامپیوتری، متواند فروش آنلاین را شروع کند و کالاها یا خدمات خود را به مشتریان محلی و یا مشتریان بالقوه سطح کشور معرفی کند. از این رو بازاری وسیع تر در اختیار آنهاست و امکان فروش بیشتر برای آنها فراهم میگردد.

فی فی کالا یک بستر اجتماعی برای برقراری ارتباط میان فروشندگان و خریداران است، در این شبکه اجتماعی فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات، میتوانند به راحتی خدمات خود را ارائه دهند و خریداران نیز از این خدمات مطلع شده و از آنها استفاده کنند.


 

ارسال سریع و پرداخت آسان

شما می‌توانید تمام محصولات و نیازهای خود را در دسته بندی های پوشاک و بوتیک، آرایشی و بهداشتی، خانه و آشپزخانه، محصولات فرهنگی، کامپیوتر و موبایل، و مشاغل خانگی را از نزدیکترین فروشگاه به محل خود ببینید و با مقایسه قیمت بهترین خرید آنلاین را از فروشگاه اینترنتی انجام دهید و محصول یا کالای خود را با پیک در خانه تحویل بگیرید.

 

اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن سامانه فروشگاهی فی فی کالا را میتوانید از لینک های زیر دانلود فرمایید.

okala iOSokala android


-->